Konferenciaajánló ‒ Professzionalizáció a szociális munkában

A Pécsi Tudományegyetem Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszéke Professzionalizáció a szociális munkában címmel nemzetközi konferenciát szervez 2018. október 1112-én. A konferenciára a szociális munka és a közösségi munka területén dolgozó oktatókat, kutatókat gyakorlati szakembereket és az érdeklődő hallgatókat várjuk.

A konferencia fő célja a szociálismunkás-képzés egyes területeire vonatkozó hazai és nemzetközi tapasztalatok, kutatási eredmények összegyűjtése, közös megvitatása. A részvétel a tudományos programokon ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Kérjük, az előadók 2018. szeptember 7-ig regisztráljanak; a résztvevők 2018. szeptember 30-ig. A regisztrációs űrlap elérhető a következő oldalon: ugrás a linkre.

Az előadásokat, valamint az elektronikus formában közzétehető posztereket az alábbi témákban várjuk:

• A szociális munka oktatásfejlesztési kérdései. Az értékelő kutatás a fejlesztések szolgálatában.
  • Az életen át tartó fejlődés kérdései
  • Addiktológia a szociális munkában
  • Közösségi munka, közösségfejlesztés
  • A szociális munka a munka világában