Meghívó: Andorka Rudolf-emlékkonferencia (BCE)

Az Andorka Rudolf Társadalomtudományi Társaság (ARTT), a Budapesti Corvinus Egyetem (BCE), valamint a KSH Népességtudományi Kutatóintézet (NKI) 2017. november 16-án emlékkonferenciát szervez Andorka Rudolf halálának huszadik évfordulója alkalmából, amellyel tisztelegni kíván Andorka Rudolf tudományos munkássága előtt.

A konferencia tematikus hangsúlyai kapcsolódnak azokhoz a kérdésekhez, amelyek Andorka Rudolf munkásságát is jellemezték: társadalmi rétegződés, társadalmi különbségek, szegénység, termékenység és családformálódás, devianciák.

• A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. 2017. november 5-ig a következő linken lehet regisztrálni a konferenciára: ugrás a regisztrációs linkre.
  • Helyszín: Budapesti Corvinus Egyetem, II. előadó, 1093 Budapest, Fővám tér 8.
  • Időpont: 2017. november 16.
  • Részletes program: letöltés