SzoHaTa – Szociológus Hallgatói Találkozó Pécsen!

Kedves Oktatók és Hallgatók!

Idén mi szervezzük a Szociológus Hallgatói Találkozót, melyre már negyedik alkalommal kerül sor. 2014. március 6–8. között ad otthont a rendezvénynek a tanszékünk.

Az ország több pontjáról, illetve a határon túlról érkeznek szociológus hallgatók, hogy bemutassák tanszéküket és egyetemüket. Emellett a hallgatók tudományos munkáikat is prezentálják a találkozó során.

Természetesen nem csak a tudományban való elmélyedésre lesz lehetőség!

Szakestre kétszer kerül sor a találkozó folyamán, melyeken játékos programokkal várjuk oktatóinkat, hallgatóinkat egyaránt. Ezek a szakestek kiváló lehetőséget nyújtanak arra, hogy megismerkedjünk az ország más pontjain és a határon túl tanuló szociológus hallgatókkal.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt a IV. SZOHATA-ra!

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy előadj (egy BA-s és egy MA-s előadást várunk), vagy segíts a szervezésben, jelezd a következő e-mail címeken:

Dékány Anna: dekany_anna@yahoo.com

Mati Andrea: matiandrea91@gmail.com